Organizacja ślubu i wesela to duże wyzwanie i ogromne przedsięwzięcie. Nie można zapomnieć o najmniejszych szczegółach, bo wszystko wpływa na całokształt tego wyjątkowego wydarzenia. Suknia i garnitur wybrane, sala i orkiestra zamówione, a co z samochodem? To również ważny element całej uroczystości, który pozwoli poczuć się młodej parze jak w filmowej produkcji i zachwyci wszystkich gości. Jakie auto do ślubu wybrać?

Samochody do ślubu z wypożyczalni

Nie każdy na co dzień jeździ luksusowym samochodem, co jest całkowicie oczywiste. Jednak dzień ślubu to czas, kiedy wszyscy chcemy czuć się wyjątkowo. Taką możliwość daje nam wypożyczalnia samochodów, która oferują różne modele. Dzięki temu możesz pojechać do ślubu, czym tylko chcesz. Samochód można dopasować zarówno do swoich upodobań jak i do charakteru całej uroczystości. Wcale nie musisz dysponować kosmicznym budżetem i kupować drogiego auta na swój ślub. Wypożyczalnie dają CI możliwość pożyczenia luksusowego samochodu za rozsądne pieniądze.

Auto do ślubu – klasyczne lub nowoczesne

Jeśli jesteś fanem klasycznych rozwiązań, w wypożyczalni znajdziesz kultowego mercedesa. Dla fanów nowoczesnych samochodów czekają najnowsze modele BMW. Możesz przebierać w markach, to w końcu Twój dzień więc masz do tego prawo. Samochody do ślubu z wypożyczalni, można zamówić od razu w wersji przystrojonej. Chociaż wiele z nich bez jakiejkolwiek dekoracji wygląda zjawiskowo! Lśniące klamki, skórzane fotele, wypolerowana karoseria, to wszystko sprawia, że czujesz się a aucie wyjątkowo.

Kto poprowadzi Twój wymarzony samochód?

Bywa różnie, często Pan Młody sam prowadzi ślubny samochód, nie raz prosi o to kogoś z najbliższej rodziny. Niektórzy decydują się na wynajęcie profesjonalnego szofera, w odpowiednim ubraniu. W końcu wszystko musi się zgadzać w tym dniu i być dopięte na ostatni guzik. Jedno jest pewne – należy konkretnie ustalić kto prowadzi, aby w dniu ślubu nie było niespodzianek.

Co z dekoracją? Jaką wybrać?

Jeśli już zdecydowałeś jaki samochód do ślubu wybrać, czas najwyższy pomyśleć o dekoracji. Najlepiej kolorystycznie dopasować ją do stylu całego wesela. Przykładowo, jeśli stawiacie na różowe dodatki, to kwiaty i wstążki przy samochodzie w tym kolorze, dopełnią całość. Minimaliści mogą zdecydować się jedynie na delikatne kokardy przy klamkach. Inni nie wyobrażają sobie dekoracji bez żywych, pachnących kwiatów. Nie zapomnijcie o specjalnych numerach rejestracyjnych dla nowożeńców, w końcu wszyscy powinni się dowiedzieć, że bierzecie dziś ślub!

Wypożycz samochód, o jakim marzysz!

Dzień ślubu to okazja, aby spełnić swoje najskrytsze marzenia. Dotyczy to szczególnie Panów, którzy często marzą o drogich i nowoczesnych samochodach. Dlatego też być może pożyczone auto do ślubu będzie spełnieniem tych marzeń. Z pewnością jest to dobra okazja, aby wypróbować model, który się podoba, a być może kiedyś przyjdzie czas na jego zakup.

Auto na sesję ślubną

Dzień ślubu to nie jedyny wyjątkowy moment. Większość par decyduje się także na sesję ślubną w plenerze. Samochód na takie wydarzenie, także jest ciekawym rozwiązaniem. Uwiecznienie go na fotografii pozwoli przywołać wspomnienia i emocje, które towarzyszyły podczas ślubu. Zdjęcia z luksusowym samochodem urozmaicą ślubny album, być może wpiszą się też w scenariusz Waszej ślubnej sesji zdjęciowej.

Ślub bez auta?

Nie brakuje niekonwencjonalnych rozwiązań jeśli chodzi o pojazdy, którymi Para Młoda przybywa na swój ślub! Fani rowerów nie wyobrażają sobie przyjechać niczym innym jak swoim rowerem, tak samo jest z motocyklistami. Bardziej oryginalni przyjeżdżają na koniach, lamach, osłach… To jednak propozycje niezbyt praktyczne, wymagające często poświęcenia,  swoich drogich i pięknych ubrań ślubnych. Samochód jest rozwiązaniem dużo praktyczniejszym i daje pewność, że na ślub dojedziemy czyści i schludni. Może mniej alternatywne pojazdy warto zostawić na poprawiny albo mniej oficjalne imprezy? Wybór należy do Was, w końcu to Wy macie czuć się komfortowo i dobrze w tym dniu!