Na pewno znasz romantyczne opowieści, w których dwoje ludzi zakochuje się w sobie od pierwszego wejrzenia, ale czy w Twoim otoczeniu są osoby, które naprawdę przeżyły coś takiego? Miłość to nie jest łatwa sprawa. Poznaj 10 idealnych sposobów na to, jak rozkochać w sobie mężczyznę i pamiętaj, że jest to wyzwanie raczej na całe życie.

Poznaj go i daj się poznać

Pierwszą podstawową sprawą w dziedzinie związków jest spotkanie właściwego faceta. Jednak, żeby go znaleźć i zatrzymać potrzeba trochę czasu. Flirtuj, rozmawiaj, zacznij uwodzić. Nie rób tego w sposób natarczywy tylko naturalny, pozostawiając niedopowiedzenia. Jeśli jesteś bardziej zalotna, lubisz taka być i dobrze się w tym czujesz, to użyj tej broni. Jeśli odnosisz wrażenie, że będziesz sztuczna w takiej sytuacji, postaw na bardziej luźny sposób rozmowy. Musisz pamiętać, aby zawsze być sobą i czuć się swobodnie. Stres na pewno nie pomoże zainteresować sobą płeć przeciwną.

Druga kwestia to uśmiech. Nic nie zastąpi pogody ducha i dobrego samopoczucia. Mężczyźni wprost uwielbiają radosne kobiety. Każdy będzie chciał spędzić z Tobą czas, bo uśmiechnięta i sympatyczna dziewczyna przyciąga innych jak magnes. Nikt nie lubi smutasów, narzekających na wszystko i wszystkich dookoła. Oczywiste jest, że nie powinnaś śmiać się do łez z każdego żartu czy głupio chichotać. Twoje optymistyczne podejście do życia i pozytywny uśmiech w zupełności wystarczy.

Trzecia istotna rzecz to atrakcyjność fizyczna. Jak rozkochać w sobie faceta swoim wyglądem? Przede wszystkim musisz być osobą zadbaną. Każdy nowo poznany mężczyzna powinien dostrzec, że dla Ciebie zdrowy styl życia, a jednocześnie kobiecość jest sprawą ważną. Należy zachować umiar, postawić na naturalność i przede wszystkim podkreślenie swoich atutów. Dyskretny makijaż, swobodne uczesanie, a także niezobowiązujący i stosowny do okoliczności ubiór sprawi, że on zwróci na Ciebie uwagę. Paradoksalnie, zbytnie przywiązywanie wagi do wyglądu zewnętrznego zrobi dużo więcej szkody niż pożytku. Nie staraj się na siłę wyglądać szykownie, bo efekt będzie wymuszony i odpychający.

Bądź naturalna i uśmiechnięta

Zasada czwarta jak rozkochać mężczyznę – słuchaj tego co mówi. Nie tylko dostrzegaj wypowiadane słowa, ale w ogóle okazuj zainteresowanie podejmowanymi tematami. Nawiązuj z nim rozmowę, dopytuj o szczegóły, zadawaj pytania, które skłonią go do opowiedzenia o sobie jak najwięcej. Nawiąż z nim dyskusję, rzeczowo argumentując każdą swoją opinię. Jeśli macie różne zdania na ten sam temat, spierajcie się – pozytywne tarcia dodają związkowi pikanterii.

Po piąte pokieruj konwersacją tak, aby opowiedzieć także o sobie. Bądź ciekawa i nietuzinkowa. Opowiadaj o swoich pasjach, o tym co ostatnio interesującego zrobiłaś. Czytałaś arcyciekawą książkę, która zmieniła Twój światopogląd? Zaopiniuj ją. Zrobiłaś przed randką ciężki trening? Zdaj mu z tego relację. Mów o tym, co Cię definiuje i jest dla Ciebie ważne. Energetyczne kobiety z pasją to skarb, który przyciąga Panów. Ostatecznie nikt nie lubi ludzi znużonych życiem i rutyną.

Szósty sposób na rozkochanie w sobie mężczyzny to pewność siebie, przekonanie o swojej wartości, prawie do własnego zdania i poglądów. Wykorzystuj swoje umiejętności i pasje do realizacji celów, zgodnie ze zdrowym egoizmem. Kobieta, która emanuje na zewnątrz wiarą w siebie, nie chodzi ze spuszczoną głową, przyciągnie spojrzenia płci przeciwnej.

Po siódme bądź sobą. Każda z nas ma swój własny, niepowtarzalny charakter. Jedna jest delikatna i eteryczna, inna odważna i głośna. Na pewno na swój sposób wyróżniasz się, po prostu nie bój się tego pokazać. Jeśli chcesz, aby mężczyzna naprawdę się Tobą zainteresował, pozostań w zgodzie ze sobą. Udawanie kogoś innego na dłuższą metę jest męczące i w rezultacie przyniesie opłakane skutki, bo w pewnym momencie prawda i tak wyjdzie na jaw.

Jak doprowadzić faceta do szaleństwa?

Ósma zasada – bądź tajemnicza i nie mów mu o wszystkim. Nigdy nie staraj się być jego kumplem. Jesteś jego kobietą, partnerką, a nie koleżanką. Zachowaj dla siebie odrobinę swoich spraw, nie zwierzaj się ze wszystkiego i nie pytaj za każdym razem o zdanie. Nie możesz doprowadzić do sytuacji, że żyjecie w absolutnej symbiozie i wiecie o sobie niemal wszystko. Bądź pewna, że on Tobie wszystkiego nie mówi.

Przedostatni, dziewiąty sposób na zainteresowanie mężczyzny to bycie czasem niedostępną. To nie jest przysłowiowe 30 minut oczekiwania, aby odpowiedzieć na wiadomość. To czas, w którym poświęcasz się swoim zainteresowaniom, swoim przyjaciółkom i osobistym sprawom. Sytuacja, kiedy facet nie ma od Ciebie natychmiastowej odpowiedzi, jest dla niego sygnałem, że masz swój własny świat, a wtedy będziesz dla niego warta zachodu. Kobieta uwieszona na mężczyźnie dwadzieścia cztery godziny na dobę nie jest atrakcyjna i z czasem staje się coraz bardziej męcząca.

Miłość nie wszystko wybaczy

Na koniec numer dziesięć, czyli zakochaj się dojrzale. Nie myśl, że facet, z którym właśnie flirtujesz, rozmawiasz czy idziesz na randkę to właśnie ten jeden, jedyny. Możesz się w ten sposób bardzo rozczarować. Poznaj go, zainteresuj sobą, a dopiero potem, w pełni świadomie, wejdź w ten związek i czerp z niego energię. Jeśli zastosujesz się do kilku powyższych zasad, z pewnością będziesz na najlepszej drodze, aby odnieść sukces w miłości i rozkochać w sobie mężczyznę. Więcej na ten temat możesz wyczytać także ze strony https://www.miastokobiet.pl/jak-rozkochac-w-sobie-faceta/. Powodzenia!