Rynek zabawek erotycznych coraz bardziej wypełnia się różnymi gadżetami. Kupujemy je, aby urozmaicić wieczory w łóżku — samotnie lub z partnerem. Jak wybrać odpowiedni wibrator dla siebie? Na co warto zwrócić uwagę przed kupnem? 

Marka Vibe Therapy oferuje wysokiej klasy gadżety erotyczne w przystępnych cenach. Ich produkty są starannie wykonane i 100% bezpieczne. Większość z nich została pokryta aksamitnym i hipoalergicznym silikonem, który jest łatwy w czyszczeniu i przyjemny dla skóry. 

Vibe Therapy — Wibrator Indulgence 

Jest to wibrator-masażer typu różdżka. Będą z niej zadowolone kobiety, które lubią mocniejsze wibracje podczas stymulacji zewnętrznej oraz mężczyźni. Świetnie nadaje się do stymulacji łechtaczki, sutków, warg sromowych czy okolicy krocza, ale także masażu wibracyjnego innych części ciała. Silnik napędza akumulator, który na jednym ładowaniu zapewni godzinę czystej rozkoszy. Masażer wygodnie trzyma się w ręku, więc można go używać solo lub w trakcie zabaw we dwójkę. 

Wibrator Tri

Jest to wibrator Vibe Therapy, który został stworzony do stymulacji punktu G. To właśnie dzięki temu, że jest delikatnie wygięty trafia w ten odpowiedni punkt rozkoszy. Dodatkowo w zależności od potrzeb ma do zaoferowania aż 7 trybów wibracji, ze zmianą ich mocy i rytmu. Ciekawe rozwiązanie dla urozmaicenia gry wstępnej lub samotnych wieczorów. 

Wibrator Delight lub Serenity

Jest to wibrator typu króliczek. Swoją nazwę zawdzięcza kształtowi, który przypomina uszy królika. Jest to jeden produkt zapewniający funkcję dwóch. Część główna umożliwia stymulację i penetrację pochwy oraz ma do wyboru 3 tryby wibracji. Druga, mniejsza część stymuluje łechtaczkę pieszcząc ją w 7 trybach pracy do wyboru. Tego typu gadżet świetnie sprawdzi się u kobiet, które lubią czuć nie tylko wypełnienie w pochwie, ale także dodatkową stymulację łechtaczki. Podwójna rozkosz i estetyczne wykonanie. 

Klasyczny wibrator 

Vibe Therapy wibrator klasyczny Incantation lub Zest to dobry wybór dla osób początkujących, lub preferujących uczucie wypełnienia w pochwie. Oba gadżety są w 100% wodoodporne i wykonane z bezpiecznego silikonu. Posiadają aż 7 trybów wibracji, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wyróżnia je także zróżnicowana końcówka — pofałdowana i lekko wyżłobiona. Przed zakupem warto wziąć pod uwagę preferowaną średnicę zabawki, ponieważ różne modele oferują różne średnice. Przykładowo Incantation ma średnicę 3,3 cm, zaś model Zest polecany jest dla użytkowniczek lubiących mocniejsze wypełnienie, ponieważ ma średnicę 4 cm. 

Model Meridian to także klasyczny wibrator, lecz wyróżniają go specjalne prążki na całej jego długości. Dzięki nim uzyskać można mocniejsze doznania.

Wibrator mini 

Wibrator Mini Mite od Vibe Therapy to propozycja dla pań ceniących minimalizm. Świetnie sprawdzi się w podróży czy przy okazji spontanicznych zabaw. Jest niewielki, ma 2,5 cm średnicy oraz jest specjalnie wyprofilowany, aby móc stymulować punkt G. Można go używać zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie.