Życie seksualne jest niesamowicie istotne w podtrzymywaniu zażyłości związku na satysfakcjonującym obie strony poziomie. Zdarza się niejednokrotnie, że u któregoś z partnerów występują trudności lub zaburzenia seksualne, które mogą prowadzić do zmieszania, uczucie niepewności w sytuacjach intymnych, wstydu lub nawet depresji. Jeżeli mężczyzna boryka się z problemem przedwczesnego wytrysku, warto zapoznać się ze sposobami na to, jak przedłużyć stosunek seksualny.

Jak przedłużyć stosunek – leki i kosmetyki

W wielu dolegliwościach i przypadkach na ratunek przychodzą preparaty, które mają za zadanie wydłużyć czas stosunku płciowego. Na rynku dostępne są leki, które można otrzymać bez recepty w każdej aptece, które zapewniają dłuższy czas doznawania erotycznej przyjemności i gwarantują utrzymanie wzwodu. W składzie wielu z nich znajduje się substancja zwana sildenafilem. Jej właściwości wpływają na organizm mężczyzny w ten sposób, że ułatwiają mu osiągnięcie wzwodu. Przydatne okazują się również suplementy diety, które wpływają na zwiększone libido i sprawność seksualną.

Na pytanie, jak przedłużyć stosunek sexualny, dobrą odpowiedzią są również wysoko oceniane są również kosmetyki takie jak https://swiat-doznan.pl/orgasm-stopper-50ml . Duża zawartość środków opóźniających wytrysk delikatnie znieczula penisa, dzięki czemu stosunek może zostać znacznie wydłużony. Produkt ten zapewnia mężczyźnie większą kontrolę nad wytryskiem oraz lepsze ukrwienie przyrodzenia. Ogromnym atutem tego produktu jest jego natychmiastowe działanie.

Jak przedłużyć stosunek płciowy – prezerwatywy i gadżety erotyczne

Na pytanie, jak przedłużyć stosunek płciowy, odpowiadają gadżety erotyczne, które są dostępne w wielu wydaniach. Warto zwrócić uwagę na specjalnie przygotowane prezerwatywy, które mają za zadanie opóźnić wytrysk. Wiele z nich nasączonych jest benzokainą, która w skuteczny sposób wydłuża czas trwania stosunku. Dzięki temu sposobowi może on z powodzeniem trwać nawet kilkanaście minut. Zaletą tej metody jest jednoczesne zabezpieczanie się przed niechcianą ciążą i zachorowaniem na choroby weneryczne.

Zabawki erotyczne takie jak pompki do penisa mogą zapewnić wydłużenie czasu trwania zarówno stosunku płciowego jak i orgazmu. Ich ogromnym atutem jest bezpieczeństwo, prosty sposób użycia, duża dostępność oraz efekt optycznego zwiększenia członka.

Jak przedłużyć stosunek domowe sposoby – poprawa techniki

Jeżeli Panowie nie chcą lub nie mogą wykorzystać metod farmakologicznych czy suplementacji – mogą pracować nad technikami, które wydłużają czas trwania stosunku. Do najbardziej rozpowszechnionych metod, które zapobiegają przedwczesnemu wytryskowi należy przerwanie penetracji, gdy mężczyzna czuje zbliżający się orgazm i wytrysk. Panowie mogą szybko powrócić do stosunku lub jeśli czują taką potrzebę – zrobić sobie nieco dłużą przerwę, którą można przeznaczyć na petting.

Jak przedłużyć stosunek sexualny – ćwiczenia usprawniające

Do najskuteczniejszych ćwiczeń usprawniających i przedłużających czas trwania stosunku jest pracowanie nad mięśniami Kegla. Panowie mogą ćwiczyć je podczas oddawania moczu, poprzez wstrzymywanie strumienia aż do poczucia spięcia mięśni łonowych. Po zlokalizowaniu mięśni Kegla ćwiczenia można przeprowadzać wszędzie, kolejno napinając je i rozluźniając. Kilka serii dziennie daje imponujące efekty w bardzo krótkim czasie.

Jak przedłużyć stosunek seksualny i zachować sprawność

Swoją sprawność seksualną Panowie mogą wspierać poprzez wysoką troskę o kondycję swojego organizmu. Warto wzbogacić swoją dietę o produkty, które zawierają składniki odżywcze, biorące bezpośredni udział w produkowaniu testosteronu. Posiłki powinny więc być bogate w:

 • pieczywo pełnoziarniste,
 • ryby,
 • owoce morza,
 • orzechy,
 • pestki dyni,
 • winogrona,
 • żeń-szeń,
 • lukrecję,
 • kolendrę,
 • lubczyk,
 • miłorząb,
 • kurkumę,
 • cynamon,
 • chilli.

Powyższe produkty stanowią naturalnie występujące afrodyzjaki, które wesprą funkcjonowanie seksualne mężczyzn na dłużej. Bardzo ważne jest również utrzymywanie wysokiej aktywności fizycznej, która wspiera układ sercowo-naczyniowy oraz dba o regularne dotlenianie organizmu. Dzięki temu Panowie mają możliwość zwiększenia swojej kondycji fizycznej i przedłużenia stosunku. Warto zrezygnować również z używek takich jak alkohol oraz tytoń w każdej postaci, bowiem mogą one stanowić istotę problemu z osiągnięciem wzwodu i opóźnieniem wytrysku.